9

امام جمعه انار:مسئولین شهرستان و استان به شهرستان انار توجه بیشتری کنند

  • کد خبر : 11892
  • 04 بهمن 1396 - 21:52
امام جمعه انار:مسئولین شهرستان و استان به شهرستان انار توجه بیشتری کنند

امام جمعه انار گفت:اگر مسئولان محترم در استان به این شهرستان توجه نکنند با توجه به تک محصولی بودن این شهرستان و کمبود آب و خشک سالی، در آینده نه چندان دور با مشکلات جدی و مهاجرت مردم از این شهرستان روبرو خواهیم شد.

حجت الاسلام منتظری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی منطقه ۶ شامل شهرستانهای رفسنجان شهربابک و انار در سالن شرکت صنایع ملی مس در تهران برگزار گردید با تشکر از استاندار محترم کرمان و اهتمام ایشان به مسائل اقتصادی استان تشکر نموده و از آقای مهندس مهرعلیزاده مدیر شرکت صنایع ملی مس به جهت معین بودن این شرکت نسبت به شهرستانهای رفسنجان، شهربابک وانار تقدیر نمود و گفت:با توجه به معادن بسیار زیادی که در رفسنجان و شهربابک وجود دارد روند توسعه در این دوشهرستان چشم انداز بسیار خوبی دارد.
وی گفت:ولی شهرستان انار متاسفانه از نعمت این معادن محروم است و اگر مسئولان محترم در استان به این شهرستان توجه نکنند با توجه به تک محصولی بودن این شهرستان و کمبود آب و خشک سالی، در آینده نه چندان دور با مشکلات جدی و مهاجرت مردم از این شهرستان روبرو خواهیم شد.
حجت الاسلا منتظری گفت :شاید باورتان نشود که روزی بین رفسنجان و انار منظره زیبایی از هزاران هکتار باغ پسته وجود داشت ولی امروز در این فاصله دودهای متراکم کوره های زغال سوزی از چوب همین درختان خشک شده و نابود شده پسته محیط زیست را آلوده و سلامتی مردم را به خطر انداخته است .
وی گفت:انتظار مردم مومن و شهیدپرور انار که بیش از ۱۲۰ شهید را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کردند از مسئولان استان و شرکت صنایع ملی مس این است که با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار خوب و واقع شدن این شهرستان در سه راهی شمال به جنوب و جنوب شرقی کشور در ایجاد صنایع وابسته به مس در این شهرستان نیز سرمایه گذاری شود تا هم ایجاد شغل شود و هم از تک محصولی به یک شهرستان صنعتی تبدیل شود .
امام جمعه انار از مهندس مهرعلیزاده جهت عمل به قول هایی که در جلسه قبلی داده بودند تشکر کرد و گفت:احداث زمین چمن مصنوعی و شروع مرمت و تکمیل سالن آزادگان به نحو احسن در حال انجام است و امیدواریم ساخت سالن و مجموعه ورزشی هم به زودی در شهرستان انار آغاز گردد.
وی به تامین بخشی از هزینه‌های پزشکان متخصص نیز اشاره کرد که در پاسخ گفته شد ماهانه مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جهت این امر به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان واریز می گردد.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=11892
  • دیدگاه‌ها برای امام جمعه انار:مسئولین شهرستان و استان به شهرستان انار توجه بیشتری کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.