تاریخ : سه شنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۲ 19 ربيع أول 1445 Tuesday, 3 October , 2023
8

نوشته های یک فرهنگی اناری خطاب به مهندس انارکی محمدی نماینده مجلس

  • کد خبر : 18580
  • 09 آذر 1397 - 20:54
نوشته های یک فرهنگی اناری خطاب به مهندس انارکی محمدی نماینده مجلس

یک فرهنگی اناری خطاب به مهندس انارکی محمدی نماینده مجلس متنی به صدای انار ارسال کرده است.

جناب آقای مهندس انارکی محمدی

با سلام و احترام

پیرو متن ارسالی از سوی چند تن از معلمان و مدیران
از زمان انتصاب آقای حاج حسین ناجی یک رسانه محلی با درج مطالب و تصاویر هدفمند از اردوی راهیان نور دختران،مصاحبه غیر قانونی با موضوع پوشش حجاب دختران دانش آموز ،تا نظرسنجی های بدون مجوز اهدافی را دنبال نموده و تعداد معدودی منفعت طلب آن سایت را همراهی نموده اند:

۱-با تحریک دانش آموزان و خانواده های آنان سعی نموده مدیریت آموزش و پرورش و مدارس را درگیر مسائل جزئی نموده و از پرداختن به وظیفه اصلی این ارگان که همانا تربیت ،آموزش و پرورش نسل جوان و نوجوان میباشد بازدارد.

۲-با انجام این تحریکات موجبات بحث و درگیری میان معلمان و مدیران مدارس با مدیریت و کارکنان آموزش و پرورش را فراهم نموده است.

۳- با انتشار تصاویری سعی در زیر سوال بردن اصل فلسفه شهادت و هشت سال دفاع مقدس و اردوهای راهیان نور در بین دانش آموزان فراهم آورد .

۴-با یک خیزش نرم سعی در ایجاد دین گریزی در بین نسل جوان و نوجوان نموده است که افزایش دین گریزی به مثابه یک آسیب اجتماعی به تبع آن باعث افزایش آسیب های اجتماعی دیگر مانند طلاق،اعتیاد،فساد و بزهکاری را در پی دارد.
لذا با توجه به موارد فوق آیا زمان آن فرا نرسیده است که مسئولین امر در مورد این تعداد منفعت طلب و آن سایت چاره اندیشی نمایند.

والعاقبه للمتقین
یک مدیر اناری

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=18580

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. اره عین واقعیته،ماهم باشما موافقیم، رسانه محلی فقط ترویج بی بندوباری توانارراه انداخته،کدوم زنی توانار بدون چادربیرون میرفت ازخونه؟؟کدوم دختروپسری عشقشون قلیان بود؟؟ولی ازاون وقتی که این خبرهای مزخرف روتوسایتش گذاشته ،تعداداین افرادبیشترشده،هرچند که مردم ماخیلی هوشیارند وبه این چندتامتن وچندتاگزارشی که توکانال … بود دین وایمان و آبروی خودشون رونمیفروشندواجانب بیگانه که مدیراین سایت هستند،شکست میخورندونمیتونن بااین حرفهاجوانان ماراتخریب کنند.