• امروز : سه شنبه - ۷ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 29 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Tuesday - 28 June - 2022
5

نشست خبری فرمانده انتظامی انار با اصحاب رسانه شهرستان

  • کد خبر : 23400
  • 30 تیر 1398 - 19:40
نشست خبری فرمانده انتظامی انار با اصحاب رسانه شهرستان

فرمانه انتظامی انار گفت:در سه ماهه ابتدای سال۹۸تعداد۱۲۲ مورد تماس ۱۹۷داشته ایم که ازاین تعداد۷۶مورد تقدیر و تشکر و ۲۴مورد آن پیشنهاد و در خواست بوده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای انار، سرهنگ رضا خلیلی نژاد امروز در نشست خبری با حضورخبرنگاران با مروری بر عملکرد پلیس از ابتدای سال اظهارداشت: این نشست، در راستای ارائه عملکردی پلیس و پاسخ به سوالات، ابهامات و انتظارات اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار می شود،چراکه معتقدیم ارتباط و تعامل پلیس از جهات و ابعاد مختلف با اصحاب رسانه بسیار مهم و تعیین کننده است.
وی گفت:نظارت همگانی مردم بر عملکرد پلیس و ارائه هرگونه تقدیر و پیشنهاد و شکایت از پلیس از طریق ۱۹۷ انجام میشود.
سرهنگ رضا خلیلی نژاد ضمن اشاره بر سامانه ۱۹۷ یادآور شد: در سه ماهه ابتدای سال۹۸تعداد۱۲۲ مورد تماس ۱۹۷داشته ایم که ازاین تعداد۷۶مورد تقدیر و تشکر و ۲۴مورد آن پیشنهاد و در خواست بوده است.
وی با اشاره به فعالیت مراکز ۱۱۰ عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۴۲۷ مورد تماس با سامانه ۱۱۰ برقرار شده که از این میان بیش از ۵۸۸ تماس عملیاتی شده؛ یعنی نیروی پلیس به محل اعزام و ماموریت انجام و اجرایی شده است.
سرهنگ خلیلی نژاد با تاکید بر رعایت نکات ایمنی و اقدامات پیشگیرانه و نصب سامانه مها در اماکن حساس اضافه کرد: باافزایش۲۳درصدی وقوع سرقت ها نسبت به مدت مشابه سال قبل که دلیل اکثر آن غفلت مالباختگان بوده است ۲۷درصد افزایش کشف و ۲۳درصد افزایش دستگیری سارق داشته ایم
وی با تاکید به اینکه پلیس به همه پرونده ها با دقت رسیدگی می کند، به بخش دیگری از ماموریت های نیروی انتظامی در حوزه ارائه خدمات مشاوره ای اشاره کرد و افزود: امیدواریم با راه اندازی مرکز مشاوره بتوانیم از تعداد پرونده های ارسالی به دادگاه بکاهیم.
فرمانده انتظامی انار بیان داشت: تاکنون بیش از ۱۳ میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق،سوخت و دام قاچاق و… با توقیف ۱۲دستگاه و دستگیری ۱۰نفر متهم داشته ایم.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: رسانه ها اعم از دیداری، شنیداری، مکتوب، فضای مجازی و… می توانند در ارتقاء آگاهی عمومی و کاهش جرایم نقش مهم و کارکردی داشته باشند.
وی تاکید کرد: ارتباط پلیس با رسانه را یک موضوع حیاتی و تعیین کننده می دانیم و معتقدهستیم پلیس بدون ارتباط با رسانه و بدون کمک گیری از ظرفیت بی بدیل رسانه ها، قطعاً نمی تواند مناسبات خود را با مردم به خوبی تنظیم کند.
وی اضافه کرد: امید داریم با همکاری و مساعدت اصحاب رسانه، بتوانیم به جامعه امروز که به شدت نیازمند آرامش و دوری از تنش است، کمک کنیم.
این مقام ارشد انتظامی به موضوع ساماندهی کارگران فصلی در فصل برداشت محصول پسته پرداخت و به کشاورزان توصیه کرد عنوان کرد: افراد از کارگران غیرایرانی و غیرقابل اعتماد به عنوان نگهبان استفاده نکنند و شناخت کافی با اخذ مدرک از آنها داشته باشند.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=23400
  • منبع : صدای انار
  • دیدگاه‌ها برای نشست خبری فرمانده انتظامی انار با اصحاب رسانه شهرستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.