6

موسسه آبشار عاطفه ها در انارمتشکل از جمعی از خواهران محترمه و مورد اطمینان و اعتماد است

  • کد خبر : 13348
  • 18 اسفند 1396 - 17:06
موسسه آبشار عاطفه ها در انارمتشکل از جمعی از خواهران محترمه و مورد اطمینان و اعتماد است

مراسم جشن حضرت زهرا که توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه های شهرستان انار در سالن دانشگاه آزاد برگزار شد.

حجت الاسلام منتظری در مراسم جشن حضرت زهرا که توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه های شهرستان انار در سالن دانشگاه آزاد برگزار شد سالروز میلاد حضرت زهرا و روز زن را تبریک گفت و افزود:موسسه آبشار عاطفه ها که متشکل از جمعی از خواهران محترمه و مورد اطمینان و اعتماد است در جهت خدمتگزاری به مردم بویژه محرومین شهرستان انار مصمم هستند .
وی گفت :در همین چند ماه اخیر موسسه آبشار عاطفه ها گامهای بسیار خوبی برداشته که قابل تقدیر و تشکر است .

وی با اشاره به بیانات رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی گفت:امروز پرچم استقلال هویتی و فرهنگی زنان، در دست زنان ایرانی است و بانوان ایرانی با حفظ حجاب، استقلال هویتی و فرهنگی خودشان را دارند اعلام می‌کنند و به دنیا صادر می‌کنند؛ یعنی دنیا دارد سخن جدیدی را می‌شنود.
وی افزود :زن می‌تواند در میدان‌های اجتماعی حضور فعال و تأثیرگذاری عمیق داشته باشد -که امروز زنان کشور ما چنین تأثیرگذاری‌ دارند، درعین‌حال حجاب و عفاف و وجه تمایز، در معرض سوءاستفاده‌ی مردان قرار نگرفتن، خود را در حد وسیله‌ی التذاذ مردان بیگانه و زیاده‌طلب پایین نیاوردن و تحقیر نکردن، این‌ها از خصوصیات زن امروز ایرانی است. ما این الگو و چارچوب را داریم.
امام جمعه انار با تجلیل از بانوان گرانقدر افزود:در میان بانوان ما بعضی در حد بسیار خوب و بعضی در حد متوسط به این الگو توجه دارند.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=13348
  • دیدگاه‌ها برای موسسه آبشار عاطفه ها در انارمتشکل از جمعی از خواهران محترمه و مورد اطمینان و اعتماد است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.