تاریخ : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024
5

مسئولان باید مردم را بشناسند و مشکلات مردم را درک کنند

  • کد خبر : 12542
  • 22 بهمن 1396 - 21:17
مسئولان باید مردم را بشناسند و مشکلات مردم را درک کنند

حجت الاسلام منتظری گفت:در نزد مسئولان مردم باید در اولویت باشند مسئولان باید مردم را بشناسند و مشکلات مردم را درک کنند .

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن گفت: هر روز ازایام الله دهه فجر جلوه ای از عظمت و انسانیت و حماسه و فداکاری است .
امام جمعه انار افزود:انقلاب اسلامی ایران با همه انقلابات دنیا فرق می کند چون هیچ انقلابی خصوصیات انقلاب اسلامی ایران را ندارد که در اصول و اهداف آن پایدار و ثابت باشد .
حجت الاسلام منتظری افزود:با اینکه دشمنان هر سال انواع توطئه ها و دسیسه ها را به کار می‌گیرند تا جلوی رشد این انقلاب را بگیرند اما با آمدن بیست و دوم بهمن تمام توطئه‌های آنها و نقشه های آنها خنثی می شود.
امام جمعه انار افزود:نظام اسلامی ایران برآمده از انقلاب اسلامی است که سیاست هاو اصولی مستحکمی مانند اصل استقلال اقتصادی، استقلال فرهنگی، استقلال سیاسی، استقلال امنیتی ، اصل پیشرفت کشور در زمینه‌های علمی، فناوری ،اخلاق، و در زمینه‌های مادی و معنوی و اصل عدالت اجتماعی.
امام جمعه انار افزود:گرچه عقب افتادگی هایی در کشور ما وجود دارد که باید با آن مبارزه شود باید با بی‌عدالتی و فساد مبارزه شود .
امام جمعه انار افزود:ظلم و ستم و بی عدالتی چه در داخل کشور و چه در سطح بین المللی مورد قبول ملت ایران نمی باشد .
وی افزود:امروز در سطح بین المللی ظالم ترین و بی رحم ترین حکومت، حکومت آمریکاست .
وی افزود:مسئولان نظام باید به مردم که ولی نعمت آنها هستند توجه کنند ملتی که ۳۹ ساله به خاطر نظام اسلامی ایستاده و شهدای زیادی را تقدیم نموده است

وی گفت:در نزد مسئولان مردم باید در اولویت باشند مسئولان باید مردم را بشناسند و مشکلات مردم را درک کنند .
وی افزود:
این مردم همانهایی هستند که فتنه گران سال ۸۸ و اغتشاشگران سال ۹۶ را سر جای خود نشاندند لذا مسئولان باید مخلصانه برای این مردم کار بکنند.
وی در پایان گفت:مردم انقلاب اسلامی و نظام و رهبر شان را دوست دارند اما از تبعیض و فساد و بی عدالتی ناراحتند و مسئولان باید همه دست به دست هم بدهند وبا تبعیض و فساد و بی عدالتی مبارزه نمایند.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=12542
  • دیدگاه‌ها برای مسئولان باید مردم را بشناسند و مشکلات مردم را درک کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.