7

جلسه هماهنگی مراسم روز اربعین حسینی در مهدیه امامزاده محمد صالح(ع)برگزارشد

  • کد خبر : 4747
  • 26 آبان 1395 - 23:04
جلسه هماهنگی مراسم روز اربعین حسینی در مهدیه امامزاده محمد صالح(ع)برگزارشد

جلسه هماهنگی مراسم روز اربعین حسینی در مهدیه امامزاده محمد صالح(ع)برگزارشد.

حجت الاسلام منتظری در جلسه مسئولین شهرستان و رؤسای هیئتهای مذهبی پیرامون مراسم روز اربعین گفت: همه کسانی که میخواهند نام شهرستان انار و امامزاده جلیل القدر شهرمان آوازه دنیا بشود باید در برگزاری هرچه باشکوهتر شدن این مراسم همکاری کنند.
وی گفت : هر چه این مراسم باشکوهتر برگزارشود و مسئولین استان و تهران عظمت این مراسم را ببیند ، شرائط برای چانه زنی مسئولین برای جذب امکانات مختلف برای شهرستان بهتر و مناسبتر خواهد شد.
امام جمعه انار گفت :هر کسی که میخواهد نام شهرستان انار و امامزاده محمد صالح به برکت اربعین حسینی در دنیا مطرح شود باید با همت عالی در این مراسم شرکت کند.
وی گفت:امروز مسئولین شهرستان وظیفه ای بر عهده دارند که با تمام وجود آ ماده خدمتگزاری هستند ، و شما هیئتهای مذهبی هم وظیفه ای در قبال شهرستان دارید که میتوانید با حضور گسترده خودتان در مراسم اربعین امام حسین(ع) بر عزت و افتخار شهرستان بیفزایند و با عزاداری مخلصانه ارادت و محبت خودتان را به ساحت اهل بیت عصمت و طهارت به منصه ظهور بگذارید.

حجت الاسلام منتظری افزود: روز اربعین سفره اطعام حسینی بعد از نماز ظهر و عصر برای هزاران نفر آ ماده خواهد شد.

وی گفت :هزینه این پذیرایی از موقوفات خاصی که ویژه اطعام عزاداران حسینی است پرداخت خواهد شد و ربطی به اعتبارات امامزاده محمد صالح ندارد.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=4747
  • دیدگاه‌ها برای جلسه هماهنگی مراسم روز اربعین حسینی در مهدیه امامزاده محمد صالح(ع)برگزارشد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.