11

جشنواره شعر طنز «آدور» در انار برگزار می‌شود

  • کد خبر : 6572
  • 13 بهمن 1395 - 15:59
جشنواره شعر طنز «آدور» در انار برگزار می‌شود

موسسه فرهنگی هنری مکعب سفید با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انار و شهرداری انار جشنواره شعر طنز «آدور» را برگزار می‌کند.

موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره مکعب سفید به منظور گسترش فرهنگ شعر و شاعری و حمایت از فعالیتهای فرهنگی بومی و محلی و نیز حمایت از شاعران اناری، جشنواره شعر طنز با نام « آدور » را در دو بخش «گویش محلی» و «آزاد» برگزار میکند.

قوانین:

۱-شرکت کنندگان می توانند با ارائه حداکثر ۲ اثر در هر بخش از جشنواره شرکت کنند. ۲- شرکت در جشنواره محدودیت سنی ندارد. ۳- بدیهی است در بخش گویش محلی نحوه نگارش توسط شاعر به گونه‌ای باید صورت گیرد تا برای خواندن و داوری مشکلی ایجاد نشود. و هر گونه ناخوانا بودن و نامفهوم بودن کلمات بر عهده خود شاعر میباشد. بنابراین اگر واژه‌ای نیاز به توضیح داشته باشد در پایان شعر توضیح داده شود. – از نظر قالب شعری محدودیتی وجود ندارد.

مقررات:

۱- تمامی آثار ارسالی به جشنواره که در چهارچوب قوانین جشنواره قرار بگیرند توسط هیات داوری مورد ارزیابی قرار میگیرد. ۲- آثار ارسالی نباید قبلا در جشنواره ای برگزیده شده باشند. ۳-موسسه مکعب سفید حق هرگونه استفاده تبلیغاتی و انتشاراتی از آثار را برای خود محفوظ می داند.

نحوه ارسال آثار:

۱-آثار ارسالی باید در قالب یک فایل word با فونت BNazanin 14 به همراه مشخصات شرکت کننده (شامل : نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، شماره ملی، تلفن تماس، آدرس پستی) به ایمیل موسسه مکعب سفید به نشانی: mokaab.sefeed@gmail.com ارسال و یا در قالب سی دی به دفتر موسسه تحویل گردد.

جوایز:

نفر اول: لوح تقدیر به همراه۴۰۰ هزارتومان وجه نقد نفر دوم: لوح تقدیر به همراه ۳۰۰ هزارتومان وجه نقد نفرسوم: لوح تقدیر به همراه ۲۰۰ هزارتومان وجه نقد ««آثار برگزیده در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.»»

تقویم اجرایی جشنواره:

مهلت ارسال آثار:۱۳۹۵/۱۲/۵ (آثاری که بعد از این تاریخ ارسال گردد در جشنواره شرکت داده نمیشوند) اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره: ۱۳۹۵/۱۲/۱۹

آدرس : انار. خیابان امام. روبروی پایگاه مقاومت قدس. طبقه دوم . موسسه فرهنگی هنری مکعب سفید ایمیل :mokaab.sefeed@gmail.com تلفن: ۰۳۴۳۴۳۸۸۳۸۲ ۰۹۳۵۹۱۸۸۳۸۲

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=6572
  • دیدگاه‌ها برای جشنواره شعر طنز «آدور» در انار برگزار می‌شود بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.