تاریخ : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ 10 ذو الحجة 1445 Sunday, 16 June , 2024
7

توضیحات شهردار انار در خصوص مسدود شدن کوچه شبستان۱۵در صدرآباد+عکس

  • کد خبر : 18171
  • 25 آبان 1397 - 12:05
توضیحات شهردار انار در خصوص مسدود شدن کوچه شبستان۱۵در صدرآباد+عکس

کوچه شبستان۱۵ صدرآباد انار بن بست نشده است.

اهالی کوچه شبستان۱۵ درصدر آباد انار می گویند کوچه دبیرستان پسرانه امام حسین علیه السلام نزدیک به چهل سال است که این کوچه به راه اصلی منتهی می شود و مردم و بخصوص دانش آموزان و معلمان از این راه رفت و آمد میکنن و از قدیم خود شهرداری میگه این کوچه نیست و خیابانه ولی الان خیابان بن بستی بیش نیست چرا و به چه دلیل این مسیر مسدود شده است؟

خبرنگار صدای انار در خصوص مسدود شدن این مسیر با مهندس رحیمی شهردار انار گفتگو کرد و ایشان در این خصوص اظهار داشت: با توجه به نقشه طرح جامع شهری و اجرای پروژه خیابان سردار صابری این مسیر مسدود شده و این خیابان بن بست نشده است،اگر اهالی منطقه دقت کنند قبل از مسیری که مسدود شده در خیابان سردار صابری به فاصله ۲۰ متر جدول گذاری انجام نشده است ،این مسیری که جدول گذاری نشده ، در طرح جامع شهری انتهای کوچه شبستان۱۵ به خیابان سردار صابری می رسد.

شهردار انار د رادامه اظهار داشت: تا چند روز آینده خیابان سردار صابری آسفالت آن انجام می شود و دال پل انتهای کوچه شبستان ۱۵ به مبلغ۴۰ میلیون تومان خریداری شده و بر روی مسیر رودخانه اجرا شده و شهروندان و اهالی منطقه می توانند از این مسیر عبور و مرور کنند.

در تصویر زیر محلی که جدول گذاری نشده مشخص است

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=18171

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. آقای مهندس رحیمی شهردار محترم شهر انار کم صبری و نا شکیبایی ما را به بزرگواری خود ببخشایید .
    من حقیر به نوبه خود از زحمات شما کمال تشکر را دارم امید که موفق و پیروز باشید

    • بابا ولمون کنید .شهردار فقط میخواد تو چشم باشه چندین ساله اهالی صدر اباد پیگیری کردن و هر بار جواب سربالا شنیدن ‌. ای کاش یک پروژه که شروع میشه تا تهش میرفتن بعد پروژه بعدی شروع میکردن . پس بدونید دلیل اینکه چندین پروژه ناتموم رو هوا مونده دلیلی جز اینکه خودنمایی کنه نداره

  2. یسر فقط به جاهایی ک تازه اسفالت شده بزنید میبینید ک کار شهرداری فقط شیره مالیدن سر مردمه .اخه با یکم هزینه بیشتر و علم و دانش بیشتر میتونن جوری اسفالت کنن ک تا چندین سال نیاز به ترمیم و اسفالت نباشه .ن اینکه بعد یک سال ترک برداره و همون روز اول دوتیکه باشه .بخدا اینا حق ناسه و گناه داره