10

تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان انار

  • کد خبر : 13497
  • 23 اسفند 1396 - 22:35
تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان انار

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با اشاره به استقبال و پیشنهاد مسئولین شهرستان اناردر خصوص ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره قرآنی مدهامتان، اعلام کرد: این پیشنهاد به تصویب نهایی رسید.

به گزارش صدای انار، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در حاشیه سفر به شهرستان انار گفت : هدف از این سفر را نشست مشترک با مسئولین شهرستان از جمله فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهردار پیرامون جشنواره قرآنی جوانان کانون های فرهنگی هنری مساجد-مدهامتان- خواند.

محمد ابدالی تکلو، با اشاره به میزبانی دوازدهمین دوره این جشنواره توسط شهرستان انار و اجرای موفق آن به گونه ای که جزو برنامه های شاخص دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در سال ۹۶ قرار گرفت، اظهار داشت: با توجه به استقبال و پیشنهاد مسئولین این شهرستان در خصوص ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره، امروز(۲۲ اسفند)در فرمانداری شهرستان مذکور تشکیل جلسه دادیم.

ابدالی تکلو اعلام کرد: در این نشست، ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان انار تصویب و اجرای مرحله استانی سیزدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان در مهرماه ۹۷ نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: به اذعان شرکت کنندگان و ممتازین جشنواره دوره اخیر، برگزاری مرحله استانی جشنواره در شهرستان انار یکی از موفق ترین رویدادهای قرآنی استان به شمار می رود.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=13497
  • دیدگاه‌ها برای تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان انار بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.