تاریخ : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 14 شوال 1445 Monday, 22 April , 2024
8

بیشترین سرشماری اینترنتی استان کرمان در بردسیر، منوجان و قلعه‌گنج

  • کد خبر : 3372
  • 15 مهر 1395 - 13:45
بیشترین سرشماری اینترنتی استان کرمان در بردسیر، منوجان و قلعه‌گنج

معاون فنی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان کرمان گفت: تاکنون بیشترین سرشماری اینترنتی استان در بردسیر، منوجان و قلعه‌گنج صورت گرفته است.

زهرا تیموری،۱۵ مهر ماه در ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان رفسنجان با حضور شهرداران، دهیاران و بخشداران اظهار کرد: سرشماری اینترنتی از سوم مهر ماه آغاز شده و تا ۲۴ مهر ماه ادامه دارد و از ۲۵ همین ماه سرشماری حضوری آغاز می‌شود.

وی با دعوت از مردم برای انجام سرشماری اینترنتی، افزود: هر چه تعداد سرشماری اینترنتی بیشتر باشد به سود مأموران سرشماری و جامعه است. خانواده ها پس از سرشماری اینترنتی یک کد رهگیری دریافت کنند که در مواقعی که مأمور سرشماری مراجعه می‌کند ارائه این کد رهگیری موجب ثبت نهایی آمار و اطلاعات خانوارها در مرکز آمار می شود.

تیموری خاطرنشان کرد: در شهرستان رفسنجان هر مأمور به طور میانگین می تواند روزانه ۴۰ خانوار را سرشماری کند. که البته با توجه به اینکه در فصل برداشت محصول پسته قرار داریم اگر برخی خانواده ها در منازل حضور نداشته باشند لازم است چندین بار مأموران برای سرشماری به درب منازل حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: اگر خانواده‌ای اطلاعات خانواری خود را به‌صورت اینترنتی از قبل ثبت کرده باشد با ارائه کد رهگیری به مأمور شاید ۵ دقیقه وقت بگیرد اما در غیر این‌صورت یک مأمور باید بیش از ۲۵ دقیقه درب منزلی برای ثبت آمار و اطلاعات وقت صرف کند.

معاون فنی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان کرمان در ادامه گفت: تاکنون بیشترین سرشماری اینترنتی استان در بردسیر، منوجان و قلعه‌گنج صورت گرفته است در حالی که در رفسنجان تنها ۳ درصد مردم ثبت‌نام اینترنتی خود را انجام داده‌اند.

تیموری بیان داشت: میانگین سرشماری اینترنتی برای هر شهرستان در استان کرمان ۳۳ درصد است در صورتی که در رفسنجان ۳۰ درصد عقب هستیم.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=3372
  • دیدگاه‌ها برای بیشترین سرشماری اینترنتی استان کرمان در بردسیر، منوجان و قلعه‌گنج بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.