8

بررسی نتایج و برنامه ریزی فعالیتهای احیاء تالاب فرهنگ آباد انار توسط فرماندار انار

  • کد خبر : 4468
  • 19 آبان 1395 - 19:57
بررسی نتایج و برنامه ریزی فعالیتهای احیاء تالاب فرهنگ آباد انار توسط فرماندار انار

فرماندار انارباحضور درتالاب فرهنگ آباداز نتیجه اقداماتی که تاکنون برای احیاء این تالاب انجام شده بود بازدید کرد.

به گزارش انارآنلاین، ۱۹ آبانماه باتوجه به اقداماتی که در هفته های قبل بابت احیاء تالاب فرهنگ آباد انجام شدآقای طباطبائی فرماندار شهرستان انار به اتفاق معاون فرماندار ، رئیس شورای شهر، روسای ادارات محیط زیست و آب منطقه ای باحضور  درتالاب فرهنگ آباد نتیجه اقداماتی را که تاکنون برای احیاء این تالاب انجام شده را بررسی و در خصوص ادامه اقدامات و رفع معارض مسیر آبهای زهکش به سوی این منطقه برنامه ریزی و ارائه راهکار نمودند.

photo_2016-11-09_18-45-59

لازم به توضیح است که به همت فرماندار انار و مسئولین ادارات و همکاری مردم آبهای جاری و زهکشها که قبلا طی سالیان گذشته از مسیر خود خارج شده بودند  به مسیر اصلی تالاب هدایت شده تا طبیعت این منطقه حفظ و احیاء شود.
لازم به توضیح است که تالاب فرهنگ‌آباد انار یکی از تالاب‌های استان و یکی از جاذبه‌های طبیعی شهرستان انار است که دارای پوشش گیاهی و پرندگان مهاجر متعددی در آن فرود می‌آیند.

فرماندار انار در این بازدید اظهار امیدواری کرد که به همت مسئولین و همکاری مردم در نظر داریم این منطقه را به حالت اولیه برگردانیم تا ضمن احیاء اکوسیستم گیاهی و جانوری آن محلی برای تفریح و سرمایه گذاری گردد.

photo_2016-11-09_18-46-05 photo_2016-11-09_18-46-11

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=4468
  • دیدگاه‌ها برای بررسی نتایج و برنامه ریزی فعالیتهای احیاء تالاب فرهنگ آباد انار توسط فرماندار انار بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.