9

انتظار کشاورزان از مسئولین و دولتمردان بازاریابی مناسب برای محصول پسته است

  • کد خبر : 9251
  • 20 مرداد 1396 - 15:58
انتظار کشاورزان از مسئولین و دولتمردان بازاریابی مناسب برای محصول پسته است

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت:با همه مشکلات کم آبی ، سرمازدگی، گرمازدگی و آفات مختلف ، پسته ای تولید می شوند و انتظار کشاورزان از مسئولین و دولتمردان بازاریابی مناسب برای این محصول است.

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه این هفته به وضعیت نابسامان پسته اشاره نمود و گفت :با همه مشکلات کم آبی ، سرمازدگی، گرمازدگی و آفات مختلف ، پسته ای تولید می شوند و انتظار کشاورزان از مسئولین و دولتمردان بازاریابی مناسب برای این محصول است.
وی شهرستان انار را یکی از شهرستان های مذهبی استان کرمان ذکر کرد و گفت :انتظار مردم مومن شهرستان انار از همه نهادهای فرهنگی و هنری این است که میراث ارزشمند مردم انار که همان دینداری ، حجاب ، عفاف و غیرت دینی است را حفظ کنند.

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار به مراسم تحلیف رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت :بعد از گذشت ۳۹ سال از عمر پر برکت نظام جمهوری اسلامی علیرغم تلاش نظام استکبار برای انزوای ایران . مراسم معمول تحلیف به یک نشست جهانی برای ثبات استحکام و اقتدار ایران اسلامی تبدیل می‌شود .
وی افزود :امیدواریم دولت دوازدهم به انتظارات مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه داشته باشد که مهم‌ترین انتظار ملت ایران توجه به امر معیشت و اقتصاد کشور است .
امام جمعه شهرستان انار به سهل انگاری چند نفر از نمایندگان مجلس در حاشیه مراسم تحلیف اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس نماینده یک ملت بزرگی هستند که در طول تاریخ به ویژه تاریخ درخشان انقلاب اسلامی صحنه‌های عزت و اقتدار از خود به جا گذاشته اند و باید شان و جایگاه ملت بزرگ ایران حفظ شود.
حجت الاسلام منتظری به تهدیدات آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا از هنگام تبلیغات ریاست جمهوری اش مرتب بر علیه توافقنامه برجام صحبت کرده و اخیراً به بهانه بازدید از مراکز نظامی ایران می خواهد شکست برجام را برگردن ایران بیاندازد .
وی افزود:توافقنامه برجام که برای حفظ امنیت ایران و رفع تحریم بوده متاسفانه امروز بزرگترین ابزار تهدید آمریکا واقع شده است.
حجت الاسلام منتظری به بازگشت افتخار آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اشاره نمود و گفت:آزادگان عزیز گنجینه‌های ارزشمندی هستند که باید از مقاومت ها و مجاهدتهای آنها تجلیل کرد.
وی به مقاومت اسلامی و شکست مفتضحانه رژیم غاصب اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه با حزب الله لبنان اشاره کرد و گفت :پیروزی حزب الله لبنان به علت اعتقاد آنها به تفکر حضرت سیدالشهدا و شهادت در راه خدا بود که مورد حمایت الهی قرار گرفتند.
وی افزود:در جریان مقاومت اسلامی، تفکر شهادت طلبی حضرت سیدالشهدا هنوز ادامه دارد و شهید محسن حججی نمونه این مردان مجاهد و مقاوم است که اقتدا به ابی عبدالله الحسین علیه السلام کرد.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=9251
  • دیدگاه‌ها برای انتظار کشاورزان از مسئولین و دولتمردان بازاریابی مناسب برای محصول پسته است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.