تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
12

بازدیدطباطبائی فرماندار انار و مهندس نظریان مدیر کل راه های جنوب وزارت راه و شهرسازی ازپیشرفت فیزیکی پروژه تقاطع غیرهمسطح کمربندی انار

  • کد خبر : 6054
  • 15 دی 1395 - 17:24
بازدیدطباطبائی فرماندار انار و مهندس نظریان مدیر کل راه های جنوب وزارت راه و شهرسازی ازپیشرفت فیزیکی پروژه تقاطع غیرهمسطح کمربندی انار

طباطبائی فرماندار انار با مهندس نظریان مدیر کل راه های جنوب وزارت راه و شهرسازی و پیمانکار شرکت جهادنصر در محل کمربندی انار دیدار و از پیشرفت فیزیکی پروژه تقاطع غیر همسطح کمربندی انار بازدید کردند.

به گزارش انارآنلاین، ۱۵ دیماه آقای طباطبائی فرماندار انار با مهندس نظریان مدیر کل راه های جنوب وزارت راه و شهرسازی و پیمانکار شرکت جهادنصر در محل کمربندی انار دیدار و در خصوص احداث تقاطع غیر همسطح کمربندی انار تبادل نظر و پیگیری صورت پذیرفت.

پس از بازدید مسئولین (فرماندار ،مهندس نظریان مدیر کل محترم راه های جنوب ،برنامه ریزی فرمانداری ،رئیس دفتر نماینده مجلس ،رئیس شورای شهر،شهردار ،رئیس راه و شهرسازی و تنی چند از مسئولین ادارات) از قسمتهای مختلف تقاطع اعم از پل روگذر، زیرگذرها ،لوپ و مسیرهای ورودی انار ، جلسه ای در محل شرکت جهاد نصر  برگزار و در خصوص تسریع در احداث آین تقاطع تبادل نظر و هماهنگی صورت پذیرفت .

در این جلسه آقای طباطبائی مقام عالی دولت در شهرستان انار از مساعدتها و تلاشهای مهندس نظریان مدیر کل محترم راه های جنوب وزارت راه و شهرسازی ،شرکت ساخت و توسعه حمل و نقل و زیربناهای کشور  ،شرکت جهاد نصر و پیمانکاران پروژه تشکر و قدردانی نموده و اظهار داشت الحمدالله احداث این تقاطع غیر همسطح به همت عزیزان بصورت مطلوب و مستمر در حال انجام است و امیدواریم در اسرع وقت تکمیل گردد وی همچنین افزود مسئولین شهرستان علی الخصوص نماینده محترم مجلس نیز آماده هرگونه همکاری جهت تسریع در احداث این پروژه هستندو در خصوص پیگیریهای مربوط به اعتبارات قول مساعد داده اند.

در ادامه در این جلسه مسائل مختلفی اعم از پیشرفت فیزیکی کار ،تخصیص اعتبارات ، تهیه قیر برای قسمتهای مختلف پروژه ،میزان پیشرفت روگذر و زیرگذرها ،احداث دوربرگردانها و لوپها و … توسط مهندس نظریان ارزیابی و جهت تسریع در پروژه راهکارهایی ارائه نمودند و در همین راستا مهندس نظریان از طریق تماس تلفنی با نماینده محترم مجلس نیز تبادل نظر و هماهنگیهایی جهت پیگیری از تهران انجام شد.
لازم بذکر است که در حال حاضر حفاری و احداث شمع های تقاطع در حال اتمام است و درخصوص زیرگذرها باتوجه به شروع ساخت دالها و جابجایی فیبرنوری تا چند روز آینده خاکبرداری زیرگذرها نیز انجام می شود. همچنین در خصوص روگذر اصلی عملیات نصب تیرهای فلزی(افقی) که وزنی حدود ۲۰۰ تن را دارا هستند در محل پایه ها نصب شده و آماده اجرای سقف می باشد که بزودی عملیات آرماتور بندی و قالب بندی آن انجام خواهد شد.


contentimages_38962 contentimages_38963 contentimages_38965 contentimages_38967 contentimages_38969 contentimages_38970photo_2017-01-04_05-19-39

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=6054
  • دیدگاه‌ها برای بازدیدطباطبائی فرماندار انار و مهندس نظریان مدیر کل راه های جنوب وزارت راه و شهرسازی ازپیشرفت فیزیکی پروژه تقاطع غیرهمسطح کمربندی انار بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.