8

امام جمعه انار:‌مسئولان شهرستان انارمشکلات هشت قریه را بررسی و رفع کنند

  • کد خبر : 6092
  • 17 دی 1395 - 17:27
امام جمعه انار:‌مسئولان شهرستان انارمشکلات هشت قریه را بررسی و رفع کنند

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار:مسئولین محترم شهرستان انار با بررسی ریشه دلخوری های این مردم به درد و دلهای آنها گوش فرا دهند و در رفع مشکلات آنها اقدام نمایند.

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه پیرامون راه های مقابله با مفاسد اجتماعی گفت :اگر شنیدار ها ، گفتارها ، نشست ها و برخاستها کنترل شود ، جلوی بسیاری از فساد ها گرفته میشود.

وی با تبریک میلاد امام حسن عسکری (ع) گفت: امام حسن عسکری (ع) درآن شرایط سخت که اجازه ارتباط با شیعیان را نمیدادند ، به وسیله نامه ها حقایق ووظایف حساس شیعیان را برای آنها بیان میکرد .

امام جمعه شهرستان انار به بیان حادثه تاریخی ۱۹ دی اشاره کرد و گفت: قیام مردم انقلابی شهر خون و قیام قم از ابعاد مختلف قابل توجه و تامل است موقع شناسی، دشمن شناسی، مجاهدت و اقدام ، فداکاری و بصیرت در حادثه موج میزند.

وی قانون کشف حجاب در زمان رضا خان پهلوی را از توطئه هابی پیر استعمار انگلستان دانست و گفت : انگلستان برای اسلام زدایی و جایگذاری ارزش های غربی در جامعه با رویکار آمدن رضا خان پهلوی قانون ننگین کشف حجاب را در ایران به اجرا گذاشت که با عکس العمل شدید ملت غیور ایران مواجه شد.

وی با اشاره به این که قبل از حکومت رضا خان بی حجابی و بد حجابی در کشور ایران جایگاهی نداشت گفت : اگر در گوشه و کنار کشور بد حجابی هایی مشاهده میشود اثر همان اقدام ننگین کشف حجاب و تلاش شبانه روزی دشمن در شبکه های ماهواره ای و سایت های اینترنتی و فضاهای مجازی ضد انقلاب است.

وی گفت : حجاب یک واجب شرعی مثل نماز و روزه است و جلوی بسیاری از خیانت ها و فروپاشی خانواده ها و آسیب های مختلف را میگیرد .

امام جمعه انار در ادامه به مشکلات مردم حومه شهرستان از جمله هشت قریه اشاره کرد وگفت: مسئولین محترم شهرستان انار با بررسی ریشه دلخوری های این مردم به درد و دلهای آنها گوش فرا دهند و در رفع مشکلات آنها اقدام نمایند.
حجت الاسلام منتظری به مجادله ها و بگو مگو های مسئولان ارشد نظام انتقاد کرد و گفت:بسیاری از اختلافات قوا باید به طور خصوصی حل و فصل شود و رد و بدل کردن تعابیر وکنایه های نیش دار به غیر از تشویش اذهان عمومی و سوء استفاده دشمنان ایران اسلامی هیچ ثمر دیگری ندارد.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=6092
  • دیدگاه‌ها برای امام جمعه انار:‌مسئولان شهرستان انارمشکلات هشت قریه را بررسی و رفع کنند بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.