9

امام جمعه انار:آمریکا و اروپا آرزوی برجام دیگری را به گور خواهند برد

  • کد خبر : 10255
  • 05 آبان 1396 - 18:01
امام جمعه انار:آمریکا و اروپا آرزوی برجام دیگری را به گور خواهند برد

امام جمعه شهرستان انار گفت: جمهوری اسلامی ایران برای تقویت توان دفاعی و نظامی خود، ذره‌ای کوتاه نخواهد آمد و آرزوی برجام دیگری در این زمینه را آمریکا و اروپایی‌ها به گور خواهند برد.

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه امروز با گرامیداشت شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام گفت :گرچه امام حسن مجتبی (ع) امکان مبارزه و جنگ رویارویی با دشمن را نداشت اما اهداف بلند مدتی را تعقیب کرد و شیعیان را به صورت جمعی متشکل و هدف دار درآورد و پیام های لازم را به آنها رساند.
امام جمعه شهرستان انار با گرامیداشت سالروز شهادت مرحوم حاج آقا مصطفی خمینی گفت:یکی از مدافعان قاطع امامخنینی (ره)شهید آیت الله حاج آقا مصطفی خمینی بود که حاضر نمیشد کوچکترین تعرضی به شخصیت امام وارد شود .
وی افزود :شهید حاج آقا مصطفی با اینکه فرزند شخصیت بزرگی همچون امام خمینی بود اما از نشانه‌های آقازادگی دور بود .
وی گفت:همانگونه که رهبر عالیقدرانقلاب اسلامی فرمودند این ساده زیستی باید درسی باشد برای همه مسئولین که بدانند با ساده‌زیستی و دوری از اشرافی‌گری انسان می تواند نزد خدای متعال و بندگان خوب خدا عزیز و محبوب باشد وافتادن در دنیا و فریب آقازادگی را خوردن جز خسران دوسرا چیزی در پی نخواهد داشت .
حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان سالروز شهادت دانش‌آموز بسیجی محمدحسین فهمیده را گرامی داشت و گفت :
شهید محمد حسین فهمیده ،نوجوانی بود که دراوج معنویت لباس بسیجی به تن کرد و از ارزش‌های اسلامی و انقلاب اسلامی مردانه دفاع کرد .
وی افزود:آموزش و پرورش بایددر پی تعلیم و تربیت چنین دانش آموزانی باشد که با تمام وجود از ایران اسلامی دفاع کنند.
امام جمعه شهرستان انار افزود :بعد از سخنان مضحک ترامپ علیه ایران اسلامی ، اروپایی‌ها هم دست بکار شدند و خواستار محدود شدن برنامه موشکی ایران شدند.
وی افزود:آمریکایی ها و اروپایی ها درپی این هستند تا برجام دیگری را به نام برجام موشکی طراحی کنند و توان دفاعی و نظامی و ساخت موشکهای بالستیک را متوقف کنند.
وی افزود :جمهوری اسلامی ایران جهت تقویت توان دفاعی و نظامی خود و ساخت موشک های بالستیک و کروز ، ذره ای کوتاه نخواهد آمد و آرزوی برجام دیگری در این زمینه را آمریکایی و اروپایی ها به گور خواهند برد.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=10255
  • دیدگاه‌ها برای امام جمعه انار:آمریکا و اروپا آرزوی برجام دیگری را به گور خواهند برد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.