تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
8

ارایه خدمات مطلوب در بیمارستان انار از ارجاع بیماران به یزد جلوگیری کرد

  • کد خبر : 9022
  • 20 تیر 1396 - 8:53
ارایه خدمات مطلوب در بیمارستان انار از ارجاع بیماران به یزد جلوگیری کرد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با راه اندازی بیمارستان ولیعصر در شهرستان انار خوشبختانه با ارایه خدمات مطلوب در آن از مراجعه بیماران برای درمان به استان یزد و سایر نقاط جلوگیری شده است.

دکتر محمدرضا میرزا بیگی در گفتگو با خبرنگار وب دا، بیان کرد: بیمارستان ولیعصر شهرستان انار با ۳۲ تخت فعال در بهمن ماه سال ۹۳ به بهره برداری رسید.
وی افزود: این بیمارستان شامل بخش های مختلف از جمله ۴ بخش اصلی داخلی، جراحی عمومی، اطفال و زنان و زایمان است و بخشهای پاراکلینیک و سرپایی این بیمارستان هم شامل آزمایشگاه، رادیولوزی، سونوگرافی، اورژانس و درمانگاه است.
وی تصریح کرد: در این بیمارستان ۲۷ نیروی پرستار، ۶ کاردان اتاق عمل، ۵ کاردان بیهوشی و ۱۱ ماما به ارایه خدمات درمانی به جمعیت بیش از ۳۸ هزار نفری این شهرستان انار مشغولند.
میرزابیگی ادامه داد: به طور میانگین ماهیانه حدود ۸ هزار نفر به این بیمارستان برای دریافت خدمات درمانی مراجعه می کنند که تعدادی از طریق اورژانس و درمانگاه به صورت سرپایی درمان می شوند.
وی گفت: سال گذشته بیش از۱۸۷۰ بیمار به این بیمارستان مراجعه نمودند .
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خاطرنشان کرد: خوشبختانه با ارایه خدمات مطلوب و بسیار مفید به بیمارانآ آمار خوبی در رابطه با جلوگیری از ارجاع بیماران به بیمارستان های شهرستان یزد داشته ایم و طبق این آمار در بخش جراحی داخلی ۹۰ درصد بیمارانی که می بایست به یزد برای درمان مراجعه می کردند در بیمارستان ولیعصر انار تحت عمل جراحی قرار گرفتند.
وی ادامه داد: به همین ترتیب در بخشهای زنان ۸۰ درصد، بخش اطفال ۵۰ درصد و بخش زایشگاه هم ۶۰ درصد بیماران از ارجاع به یزد جلوگیری شده است.
دکتر میرزابیگی اظهار کرد: این آمار نشان گر ارائه خدمات مطلوب در بیمارستان ولیعصر شهرستان انار می باشد.

لینک کوتاه : https://sedayeanar.ir/?p=9022
  • دیدگاه‌ها برای ارایه خدمات مطلوب در بیمارستان انار از ارجاع بیماران به یزد جلوگیری کرد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.